| DJ Next a întrebat:

Am o întrebare. Poate că e mai mult din curiozitate, dar chiar trebuie să aflu.cit costa o operatie plastica la ochi in moldova si daca se fac asa operati pe teritoriu ei

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Se fac asemenea operatii in R. Moldova, dar trebuie sa cunosti o persoana din acesta tara de buna credinta, care sa mearga cu tine la medicul respectiv...eu mi-am facut dantura acolo, foarte buna, dar am avut sprijinul altui medic. Am platit in dolari, dar am fost si sunt multumita.

| KatyKat a răspuns:

In Moldova operatia plastica la ochi costa intre 200-300 )))
Depinde si ce trebuie de facut!))
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa destul de mult.