| SpaciucDydy a întrebat:

Am o intrebare si cel mai bun raspuns primeste FUNDA! Trebuie sa fac un targ si sa scot chestii la vanzare, pe o taraba pe strada, la un carnaval sa zic asa cand se aduna mai multe tarabe intr-un loc si lumea vine sa cumpere cate ceva! Ce sa vand! Adica trebuie la vara sa vand si nu stiu ce sa fac? Ce sa vand? Idei? Va rog mult sa ma ajutati

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

Este un targ, poti inde absolut orice din care tu nu mai ai nevoie.de la ace de cusut la containere pentru uraniu.
americani fac asta pentru ca au nevoie de spatiu, insa prefera ca in loc sa le doneze sa mai scoata un ban pe ele, fa si tu acelasi lucru.
obicetele tale inutile pot fi in mainile altora foarte valoroase