| eusicumine98 a întrebat:

Am o intrebare si nu stiu ce sa raspund. eu vreau sa imi cumpar o chitara clasica si sa invat sa cant la ea, dar am de ales intre chitara si de a sarbatori ziua de nastere. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| pufoshel a răspuns:

Ziua ta este si la anul. mai bine iti iei chitara.plus ca daca alegi sa sarbatoresti ziua ta te costa ceva bani pe care ii pierzi imediat iar cadourile sa spunem ca sunt exact opusul a ceea ce vroiai sau cel putin a ceea ce-ti place[in unele cazuri,(eu una am primit un telefon cand eu imi doream un caine).]acum faci cum vrei. sper sa alegi ceea ce crezi ca te multumeste cel mai bine

| danytkd13 a răspuns:

Pai...daca ai de ales e cam greu.
Ziua ta e 1 data pe anlaughing.
Chitara ti-o iei in orice zi din an, dar eu zic sa iti iei ceara, dar faci cum vrei.
Si eu am avut de ales si am ales chitarahappy am o chitara Hohner acusticahappy

| ioana45lo a răspuns:

Tineti ziua de nastere si zile parintilor sa iti i-a chitara daca asta iti doresti de ziua ta