| AndreeaZM a întrebat:

Am o intrebare si va rog sa ma ajutati! Un amic de al meu nu vrea sa-mi dea accept pe facebook de 2 ani ma tot rog de el..si azi i-am zis no te intreb pentru ultima data imi dai accept pe facebook si a spus ca nu si am zis ca de ce ca doara nu ii scriu pe facebook mesaje sau altceva si face nu iti dau accept este mai bine asa ...ne salutam pe strada, vorbim pe strada cand ne intalnim dar accept nu iti dau. Oare de ce?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e treaba lui de ce nu iti da accept, e contul lui si face ce vrea cu el, nu vad de ce il freci la cap

| neutrino a răspuns:

Nu doreste sa faci parte din cercul prietenilor lui. Asa este si normal, sa ne sortam prietenii si sa facem deosebirea dintre prieteni si amici.

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Nu mai fi asa disperata.

| DudeYouGotMe a răspuns:

Nu iti face griji, are el motivele lui, in plus o prietenie nu se bazeaza pe relatie de pe facebook.

| dora1521 a răspuns:

Doar el stie ce motive are. Incearca sa fi si mai bun prieten cu el daca neaparat vrei sa iti dea accept pe facebook.winking