| xTeckTonik a întrebat:

Am si eu o intrebare.happy
Cum as putea sa intreb o fata daca vrea sa stea cu mine?(nu cred ca as putea sa o intreb pur si simplu prin mesaje sau pe facebook acest lucru). ajutati-ma cu un raspuns

Răspuns Câştigător
| crysty1067 a răspuns:

Nu prea se mai zice "vrei sa fim impreuna". Invit-o prin parc va plimbati si din ce n ce mai mult apropie-te de ea. si o iei in brate daca nu te respinge sau sa-ti faca vreun semn ca nu vrea..atunci ii spui ce simti pentru ea daca si ea simte la fel este cel mai bine sau incearca sa o saruti

4 răspunsuri:
| NoNameexd a răspuns:

Vorbește cu ea pe facebook/mess/telefon să ieșiți undeva, vă plimbați și vă așezați la un moment dat pe o bancă undeva în parc și îi zici ce ai pentru ea. tongue Multă Baftă!

| NiKoLeT a răspuns:

Eu cred ca sa o inviti de citeva ori la plimbare/cina/ suc, ceva de genul, pe care va va apropia mai mult, va va intari dragostea, dupa care la a 3-a, 4-a sau a 5a intilnire sa-i spui ca o iubesti si s-o intrebi daca ar dori sa fie cu tine. Dar intii de toate trebuie sa stii daca ea simte acelasi lucru, daca da, atunci sigur nu vor fi obstacole. Dar ce virsta aveti, daca nu e secret? (dar indiferent de tot, nu-i zi pe net prima data ca o iubesti si bla bla bla, in fata, in ochi este cel mai bine, cel mai sincer si condute dupa: DRagoste nu este pe facebook, dar in inima.) La toate intilnirile astea poti sa-i aduce cite o floare, un mic buchetel, dar mai romantic este o floare...Dar sa o intebi daca vrea sa fie cu tine, ar fi mai romantic, seara, sub clar de luna, in timp ce o conduci spre casa eiwinking
Succes, sper ca ti-am fost de ajutor...pa...

| Mytsaa a răspuns:

Cel mai bine e sa o scoti de cateva ori la un suc, sa va cunoasteti, sa te cunoasca ea mai bine si apoi cu timpul, totul va veni de la sine.

| Killa93 a răspuns:

Scurt si la obiect, o viata ai big grin