| Tom21 a întrebat:

Buna am o intrebare stie cineva de unde pot cumpara /petarde/pocnitori/artifici orice din Brasov am nevoie de ele pentru o petrecere si sa astept revelionul nu e o optiune

3 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Man,eu sunt pro la asa ceva si iti zic din experienta ca nu gasesti acum.
Poate doar daca spargi vreun depozit ceva(In majoritatea cazurilor sunt aduse in timpul anului pentru ca e mai usor sa treaca de granita)
Daca chiar iti doresti, cauta o firma specializata.

| kristianelektrik a răspuns (pentru Rockerul23):

Ba mai e putin si intram in decembrie daca vrei sa ma ajuti daca gasesti intra pe facebook Anton Cristian sau id cristiancobra41@yahoo.com

| Rockerul23 a răspuns (pentru kristianelektrik):

Da,am gasit ceva.Ti-am dat add pe YM.