| Bulumez_Mihaela_2001 a întrebat:

Buna,am o intrebare stupida insa nu ma criticati,m-am despartit de prietenul meu, si la mine la scoala vreau sa par ca am plins si ca is obosita ceva de genu, deoarece vreau sa vada el ca sufar, insa eu nu stiu ce sa fac.Niste sfaturi va rog! Plizz

6 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Eu propun sa fi ceea ce esti ca sa-ti fie bine.
de aici depinde doar de tine ce cale alegi
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Esti o mica manipulatoare, nu-i asa? Nu fii falsa doar ca sa-l ingrijorezi sau sa il doara pe el. Daca ai suferi s-ar vedea fara sa te straduiesti. Nu-l meriti!

| NH4OH a răspuns:

Te chinui degeaba pentru nimic. Ești falsă exact ca un iPhone icloud.

| Innsbruck a răspuns:

Curata ceapa dimineata, dormi 3 ore incat sa te trezesti mai greu, ceapa o sa miroase

| nicusor95 a răspuns:

Eu zic sa te tai pe mana, sa iti faci semne pe gat...stai cuminte, eram ironic.la 13 ani ai tai ar trebui totusi sa ai alte ganduri nu cum sa para ca suferi.parerea mea.si daca vrei sa para ca suferi joaca si tu un pic teatru..ca in serialele cu hannah montana care e un exemplu foarte bun pentru tine.