| AndddRu a întrebat:

Am o mare problema. Am un telefon Samsung Galaxy GT i5500 si mi-a bagat o prietena modelul de deblocare de 1000 de ori si nu mai pot sa intru in telefon. L-am stins, l-am aprins, i-am scos bateria, i-am dat hard reset si nimic tot la fel. Cand il aprind imi apare direct sa-mi bag contul de gmail...dar l-am uitat crying(( Cum pot sa-l deblochez? Am incercat si cu alt cont de gmail si degeaba, nu ma lasa..Cum fac? Va rog un raspuns cat mai urgent!
Scuza.ti categoria sad!
p.S : Dau fundita. happy

3 răspunsuri:
| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Id meu si va spun eu cum sa faceti ca am patist si eu asta
ID messi_liyon21

| Razvy77 a răspuns:

Salut AnddRu am sa-ti adresezi o intrebare si aceea e daca ai rezolvat cu telefonul tau eu am aceeasi problema stau cu el de mult timp asa si nu pot face nimic pe el te rog spune-mi si mie daca la-i facut sa stiu si eu cum big grin

| Alina_Micu_1984 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu? va rog un rasp