| alissuk a întrebat:

am o mare rugaminte la voi. vreau sa ma ajutati cu sf Gheorghe pentru ca prietenul meu vine peste cateva zile si nu i-am luat nimic. si nu am nicio idee, adica as scapa mai repede cu un tricou da asta i-am mai tot luat. si vreau ceva mai simplu nu stiu ca nu am nici asa multi bani si zic ca ceva mai simplu pentru ca o sa-i fie ziua iar peste ceva timp si pentru atunci i-am luat ceva mai calumea... deci? astept raspunsul vostru! va pup! :*:*:*

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai, tu il cunosti cel mai bine. Tu stii ce'i place... Cumpara'i un tricou sau un parfum, ceva barbatesc...

| georgiakiss a răspuns:

Pai AR FI DRAGUT SA II CUMPERI CEVA DE GEN O SAPCA DE REPPER SUNT FOARTE DRAGUTE SI SUNT CAM 20 SI CEVA http://www.okazii.ro/......a125956730 SI TOTUSI NU RENUNTA SI LA O MICA CIOCOLATA BAFTA! :*