| ingerashsalbatik a întrebat:

am o mica dilema...la mine la scoala este un baiat, frumusel, logic, care este fratele unui coleg de clasa. un baiat de la mine din clasa spune ca ma place, deoarece intr-adevar profita cand nu sunt atenta sau sunt singura ca sa ma prinda de fund sau de solduri. ia trimis pe niste colegi de ai lui ca sa stea prin preajma mea ca sa ii zica tot ce vorbesc eu cu fetele.imi poate explica cineva ce fel de limbaj e asta? nu inteleg nimic, iar eu am impresia ca m-am cam indragostit cei drept. dar cu el ce se intampla? cineva mi-a spus ca ii place de mine, cineva mi-a spus ca isi bate joc de mine. ce sa mai cred?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu cred ca te place, dar totusi e un pic exagerat ai dreptate si iti dau si eu dreptate.Nici macar nu sunteti oficial impreuna si iti pune mana pe fund...trebuie sa iti impui punctul de vedere.Eu zic sa te combini cu el, sa incerci, si vezi tu ce iese.Bafta! :* >big grin

| LoliTa_7237 a răspuns:

Crd ca isi bate joc de tine asa fac uni baieti din scoala la colegele mele. dar mie nu ca il stiu pe fratemiubig grin din potriva zici ca sunt frati cu minerolling on the floor

| Denisa_3637 a răspuns:

Pff e cam complicat rolling eyes. Ai spus ca are un frate cu tine in clasa. Ai putea sa vorbesti cu el. Poate reusesti sa-l tragi de limba si sa intelegi ce e cu baiatu` ala :d.Sau pur si simplu fa`ti curaj si vorbeste cu el.De batut jk de tine nu prea cred thinking Daca isi batea nu cred ca punea sa fii spionata laughing. Desi ar fi posibil! Ai putea sa-l pui la incercare devil. Sa incerci sa il faci gelos cu un alt baiat si sa vz cum reactioneaza :d.Sincer e ff naspa situatia.Ar putea sa isi bata jk de tine si ar fi ff greu pentru tine mai ales daca te`ai indragostit de el straight face.

| flory13 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. sa afli de la el adevaratul raspuns.
trimite-i un mesaj sau suna-l pur si simplu,.,
eu cred, sincer, ca vrea sa iti atraga atentia. si ca te place.

happy