| AlexandruMarculescu a întrebat:

Salut,TPU.M-am mutat la Digi Mobil si atunci cand intru in (pe datele mobile)browser nu imi apare pagina lor gen cum apare la Vodafone sau la Telekom (m.webnwalk.ro).Trebuie cumva setata sau nu este nevoie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, astia te lasa in pace. Si nu te pune sa intri pe pagina lor idioata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge internetul macar? Daca da, ce mai vrei?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. Si ca sa ii raspundem la intrebare, la Digi.Mobil netul pe telefon/tableta merge pur si simplu, nu ai nevoie de intrat pe nici o pagina magica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da, astia te lasa in pace. Si nu te pune sa intri pe pagina lor idioata.