| DeNyyy a întrebat:

am o mica problema.eu cand imi deschid messengerul ma deschid pe invizibil la toata lumea.si ma am si pe mine bagata in lista.acum cand am dat sing in mi se deschide messengerul bun si cand dau sa fiu online nu ma deschid. de ce? ce sa fac

2 răspunsuri:
| gynutza_5762 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta mai mereu. si raspunsul p care la dat"frumusica" il faceam si eu si imi mergea.batting eyelashes

imi dai mie fundita?batting eyelashes

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Nu te'ai exprimat prea calr. Am inteles ca tu cand intri pe mess esti pe invizibil si apoi dai avaible. Si acum cand intri ca sa fii online nu iti mai apare ca esti tu intrata nu? Eii daca asta e, am patit si eu, da'ti delete si apoi da add din nou. Asa am patit si eu, sau ii aparea unui amic offline mereu si i-am dat delete si apoi add. Sper sa functioneze! Succes!

Daca merge imi dai funda?