| Birlik65 a întrebat:

Are cineva idee cum sa scot messengerul din mail? Azi am deschis messul apoi am deschis pagina de mail sa-mi verific mesajele,stupoare.mi se inchide messengerul, pe invizibil fiind apoi mi se deschide cu available..nu mi s-a mai intamplat pana azi...ori au facut astia de la yahoo vreun update ceva? ori vor sa ne faca nervii prastie? Messengerul l-am setat sa fie definitiv pe invisibil, dar nu ramane pe inv daca deschid pagina de mail... vreo parere ceva?
Multam happy

3 răspunsuri:
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Dai deconectare la chat de pe mail

| Birlik65 explică (pentru Mihai_Răileanu_1991):

Daca-mi spui si unde e acel buton esti tare..ca nu-l gasesc...stiu ca trebuie sa existe unu dar asa nervi am ca nu-l vad.

| Birlik65 explică (pentru Birlik65):

L-am trecut pe basic sad mama lor de viermi sad nu se mai baga pe available...