| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica >problema...:" Vineri la scoala, in timpul orei de sport un baiat(coleg de clasa) m-a tras de pantaloni si eu nu aveam chiloti pe mine. Acum imi este foarte rusine sa mai merg la scoala, mai ales pentru ca am auzit ca respectivul baiat a spus cm intregii clase ce s-a intamplat. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Da.si mie mim se pare ca sunt asemanatoare marrr.laughing

| marrr a răspuns:

De ce mi se pare ca intrebarea asta si aia cu ramasul gravida sunt asemanatoare intr-un mod dubiosraised eyebrows?

| Klara a răspuns:

Pai si de ce n-ai avut chiloti pe tine?
Lasa, ca se intampla si la case mai mari...like Britney Spears, Paris Hilton, si ele au patit-o rolling on the floor

| extream a răspuns:

Asta numesti tu "Mica Problema" laughing noi ne dezbracam in clasa si ne bagam sub catedra! laughing! Glm!