| anonim_4396 a întrebat:

Am mers la scoala in trening si o fata mi-a tras pantaloni si eu nu aveam chiloti, spuneti-mi ce sa fac sa scap de rusine?

Răspuns Câştigător
| CynicalCunt a răspuns:

rolling on the floor good game! [desi nu cred] da oricum, daca eram in locu tau o alergam p'aia in pul a goala =D

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Razi tu insuti de intamplare; asta ii va dezarma, cu siguranta! Pe rusinea ta mizeza ei; dar daca razi tu insati de intamplare-la urma urmei, oricui i se poate intampla- anulezi toata bascalia.Curaj:razi!

| Namastee a răspuns:

Mergi ca si cum nimic nu sar fi intamplat oh go on...si daca se ia cineva de tine gen : Baaa fara chiloti b-)? tu te miri : :o si ai spunee : ce aii?hee heeam avut chiloti tongue...eu una asa as face big grin [ poate o sa te mai contrazici cu mai multi dar tu so ti pe a ta una si bunahee hee cca pana la urma o sa se sature unu si o sa sp. binee ma ai avut chiloti ]

| Ellen_7403 a răspuns:

Ignora-i oh go on
nu e treaba lorbig grin

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Sa iti pui chilotiwinkinglaughing).Cu timpul se va uita nu-ti face probleme.

| Vvistula a răspuns:

Am pus intrebarea la misto sa vad ce imi raspundeti

| Vvistula a răspuns:

Maa nu e adevarat

| gabutzu a răspuns:

Lol laughing) ti.a dat maxim laughing

| Noname_4977 a răspuns:

Bah. Ce sa zic.Cred ca ar trebui sa faci cat mai multe lucruri placute la scoala, pentru a uita de faza.Desi o sa te bantuie o vreme gandeste-te ca nu o sa ai te trait toata viata in preajma celor care te au vazut.oh go on.Asa ca unii o sa uite altii nu o sa mai ai tangente cu ei si o sa treaca.Dar invata din greseli si ia-ti de acum chiloti pe tine.hee hee