| Ioana27 a întrebat:

Am o nelamurire chiar foarte mare... Am stat cu un baiat care se purta foarte frumos cu mine. Dar dupa ceva timp s-a despartit de mine, nu a mai dat nici un semn de viata. Lam chemat la ziua mea a venit si acolo mi-a zis ca ma vrea inapoi, l-am rezufat. Si apoi nu a mai dat nici un semn de viata si daca ma intalneam cu el pe strada imi spunea ca nu imi raspunde la mesaje pentru ca nu avea mesaje. Cand am iesit afara cu o prietena, cineva la chemat si pe el si seara mi-a spus ca ma vrea iarasi inapoi, dar nu i-am raspuns si el a iesit. Iar acum iarasi nu ma mai baga in seama. Ce sa cred inca ma place si daca da de ce ma ignora? Si daca nu ma place atunci de ce a zis ca ma vrea inapoi?

4 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

Hey!
Acum sincer, tu daca esti refuzata o data, de doua, dupa nu mai are rost sa mai incerci. Nu? Pentru ca stii deja raspunsul.
Pai te place normal, nu-i mai da msg ca nu toata lumea are credit msg si eu am fost intr-o perioada care nu aveam minute, sms etc...sunal si vb cu el, daca tot vrei sa fi cu el. Ca pana la urma isi gaseste pe altcineva si o sa regreti.
Pa, pa.

| Ioana27 explică:

@dutzu mai sunt cateva detalii in povestea asta pe care nu am avut tupeul sa le zic... de ex ca a pus un prieten de al lui sa ma sune sa imi spuna ca prietenul meu se desparte de mine.

| dutzu_2056 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i dai o sansa...

| dutzu_2056 a răspuns:

Pai Ioana, dupa mine acesta este un gest care arata ca simte ceva pentru tine si vrea sa fiti impreuna...