| timeea7 a întrebat:

Am o nelamurire.Mi-am creeat pe site-ul Orange o oferta proprie,dar la final imi scrie asa "Pentru a putea activa optiunea configurata te rugam sa selectezi un profil PrePay sau sa adaugi unul nou``.Adica? Ce trebuie sa fac? Am incercat sa adaug unul nou,dar imi cere un numar de telefon pe care doresci sa-l administrez din contul meu Orange,si nu stiu ce numar sa pun,deoarece cu numarul meu nu merge,spune ca``Numarul de telefon exista deja in lista``. Putin ajuntor, va rogbig grin.Multumesc!

1 răspuns:
| xXSoLoXx a răspuns:

Inseamna k ai cont deja sau a bagat cineva un nr. la plezneala la contul lui si la nimerit pe al tau!