| Blastphemy a întrebat:

Cum încarc alt număr Orange PrePay de pe numărul meu? La *100# nu există opțiunea asta și nici pe site-ul lor.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai si posibilitatea sa-ti deschizi un cont pe site-ul Orange si de acolo poti face incarcarea unui alt numar cu credit sau cu optiuni, poti vedea datele contului tau, poti primi facturile etc.
http://www.orange.ro

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Daca tu ai creditul pe telefon si trebuie sa faci transfer de credit pe numarul acelei persoane trebuie sa procedezi in felul urmator.
Suni la *100#
Apesi pe 4 (credit si reincarcare)
Dupa care apesi 5 (Reincarca alt cont prepay)
De acolo te descurci tu, adaugi numarul persoanei, selectezi cat credit vrei sa transferi si gata.
Si inca o varianta ar mai fi : sa te duci in punctul celor de la Orange de la tine din oras, soliciti creditul dorit pentru incarcarea acelui numar si spui acolo ca doresti sa incarci direct pe numar. Ii spui numarul acela si aia e, in mai putin de un minut acel numar primeste creditul.