| Dyallex a întrebat:

Plac un baiat de aceeasi varsta cu mine numai ca inclase diferite
noi in clasele 5-6 am facut engleza si franceza impreuna si ne-am inteles foarte bine:X
de atunci nu prea ne-am mai vazut
acum cateva zile ne-am reintalnit
si am rediscutat
nu stiu cum sa ma exprim dar cred ca tin la el destul de mult
nu ma pot opri din zambit cand il vad.
nu stiu daca el ma place
stiu doar ca mi-a spus ca m-am schimbat de atunci. mi-am schimbat vocea.caracterul.avea o fata ca si cum zicea ceva de bine
mi-a picat cu tronc
tot in acea zi clasa mea a facut schimb de clase cu a lui
a vrut sa ma interesez de cine sta in banca lui
imdeiat am aflat logic:X)
cand i-am spus se asezase pe hol ca si cum ar fi vrut sa discutam...sau na.
nu stiu
eram rosie si nu am mai putut sta asa ca am plecat
el a ramas acolo privindu-ma
dupa o ora m-am dus la o prietena si il vedeam in capatul holului cum statea si ma privea...
voi credeti ca ma place?
incep chiar sa il iubesc
il visez in fiecare noapte
nu stiu ce sa fac
help!

Răspuns Câştigător
| Deeiu a răspuns:

Te simpatizeaza 100%happy
Si ar trebui sa lasi rusinea la o parte atunci cand vrobesti cu el, asta daca chiar vrei sa fii cu ellove struck`
:*

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca te place si il placi si tu e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l daca se baga cu tine laughing ce ii asa greu? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la el, scapa de rusine...si discuta cu el. si asa afliiwinking Bafta!