| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am o pagina de facebook de 1.800 like-uri. As vrea sa fac un mic concurs cu un premiu, ceva mic, o bratara, un tricou. Unde as putea gasi un sponsor si ce ar trebui sa fac pentru a obtine sponsorizarea? Dau fundita! happy

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Vei găsii multe pagini pe Facebook care cică sponsorizează, dar să ştii că sunt fake.
Eu îţi sugerez să iei legătura cu o pagină cu brăţări făcute din aţă, brăţările prietenii, cum se zice, şi să vorbeşti cu cei de acolo.
Sau poţi face chiar tu o astfel de brăţară, sau ştiu eu, ceva mai mult.
Însă nu are rost să minţi fanii paginii cu Iphone-uri, tablete, etc.
Baftă!