| LollypopMe a întrebat:

Buna!
Am o pagina pe facebook care e cu origami(o voi pune mai tarziu aici!)
problema mea e:
As vrea sa stiu cum as putea sa ma despart de ce am facut.
Adica mi-a comandat cineva odata o felicitare si mi-a fost greu sa i-o dau. Cum fac sa nu mai fiu asa si sa ma despart de lucruri usor?
Funda XD

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti face alta.Si daca iti iese ceva din asta poti incerca sa faci mai multe.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu te lega de nimicuri

| Aldercy a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât tu te pricepi foarte bine la astea, nu ai de ce să-şi pară rău. Poţi să faci şi o mine pentru tine dacă îţi sunt atât de dragi. Nu te mai gândi că îţi plac atât de mult, gândeşte-te că nu e nimic şi că o să-şi faci una doar pentru tine sau chiar mai multe.
Succes.

| Pupikツ a răspuns:

Hola! Pai poti sa te gandesti mai intai daca tu chiar mai ai nevoie de respectivele lucruri. Adica o felicitare? Nu cred ca-ti era chiar asa de "draga" ca sa-ti fie greu sa te desparti de ea. Iar asta se aplica si la restul lucrurilor banale. Te pup dulcik :* Fundita pentru mine?

| LollypopMe explică (pentru Pupikツ):

Imi era draga pentru ca acea felicitare era prima facuta pe o tehnica+ A fost prima creatie a mea.
Mama imi spunea sa le fac o poza ca sa imi treaca dorul de la obiectele acelea

| Pupikツ a răspuns (pentru LollypopMe):

Da, inteleg acum de ce iti era draga dar sunt doar niste lucruri materiale. Nu e bine sa te atasezi asa de mult de ele. E doar o hartie. SI da, stiu. E o hartie cu implicatii emotionale. Insa mai poti face si altele! Nu-ti mai bate capul pentru asemenea lucru! Bafta! happy