| Sonny_5338 a întrebat:

am o perioada destul de grea si au inceput sa imi apara cosuri pe fata si dupa ce sa duk imi raman urmele aveti idee ce pot sa fac?happy

3 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Buna! In primul rand, curata-ti fata cu un gel de curatare de 2 ori pe zi, dimineata si seara si aplica o crema pentru cosuri. Eu iti recomand cele de la Seventeen, Elmiplant, Vichy, Garnier. Pe mine astea m-am ajutat, celelalte mai putin. :*

| EANS a răspuns:

Sa sti ca urmele nu apar decat daca le storci.Am cateva metode pentru tine de a scapa de ele:
1.bretonul,daca ai breton iti apar muuulte cosuri.
2plasturele decosuri(aceste sunt inbinate cu substante cocentrate ce actioneza miraculos asupra cosului)
3apa de fata anti bacteriana(aceasta iti curata fata iar cosurile incepe sa se rareasca
4 CUMPARA REVISTA BRAVO SI BRAVI GIRL! AI ACOLO CELE MAI9 TARIIIIII LUCRURI.DE EXEMPLU:20 DE LUCRURI PE CARE NU TREBUIE SA LE STIE BAIETII, SAU CE VAD BAIETII INTR-UN MINUT LA TINE, ETC.
PWWP

| Dodon_Alina_1997 a răspuns:

Salut eu ma confrunt cu aceeasi problema dar deja imi trec cosurile pentru folosesc
1. Dimineata un gel de curatare
2.Sapun natural stii tu din plante pentru altfel risti sa-ti usuci pielea
3.Crema hidratanda de la Loreal ia este antibacteriana si te ajuta cu cosurile
Cind ai cosuri mari poti sa le dai cu alcool (parfum) pentru ca le usuca bine
Sper ca te-am ajutat