| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

am o poveste si as avea nevoie de pareri. Ca sa fie si o intrebare: are rost sa mai continui? As dori niste pareri sincere.

Povestea o gasiti aici, nu am avut cum sa o public altfel. http://www.facebook.com/......media/set/ Multumesc.

Parerile le puteti lasa la poveste, nu conteaza unde. Vreau doar sa stiu ce credeti :3

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar introducerea?

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică (pentru anonim_4396):

Pana acum am publicat 39 de parti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

Poate dar eu nu am vazut decat introducerea acolo, sorry

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică (pentru anonim_4396):

Intr-adevar, e introducerea dar daca dai click pe prima poza vezi la descrierea ei prima parte. Asa la fiecare 40 de poze, pana acum, ai cate o parte.