| alexa1990 a întrebat:

am o prbl destul de grava... acum 1 an m-am certat foarte rau cu o prietena care era si colega mea de clasa pentru ca mintea foarte mult. De necaz ca nu mai eram prietena cu ea si ca le-am povestit si celorlalte fete cat minte ea(niciuna nu mai vorbea cu ea)... a inventat niste minciuni. Trebuie sa recunosc ca se intelege aproximativ bine cu colegii mei de clasa si i-a facut sa creada despre mine ca sunt o c*rva. Lucru rau este ca acestia au crezut-o...chiar nu stiu ce sa fac.pentru ca toti au o parere f proasta despre minecrying ...ba chiar si baiatul de care imi place(suntem in aceeasi clasa) crede la fel...ba chiar ma jigneste .si e chiar foarte dureros sa aud aceste lucruri de la baiatul de care imi place straight face...Va rog ajutati-ma! Cum sa fac sa le deschid ochii sa vada care e adevarul

Răspuns Câştigător
| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Deci:

as vb cu fata aia sa le spuna ca nu e adevarat si daca refuza i-as smulge parul pana recunoastedevil!

sau daca nu lasa-i, cine te iubeste si are incredere`n tine nu are nevoie de explicatii!

cat despre bayatul ala, nu merita! cum sa jygnesti o fata?

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Daca fata ai minte atat de mult, de ce o cred aia? Inventeaza si tu ceva foarte rau despre ea, sa vedem daca mai minte atunci.

| mrproffesor a răspuns:

In primul rand de ce te-ai luat tu de ea presupun ca a facut-o ca pe un act de razbunare, ina al doailea rand ca sa scapi de suspiciuni hmmmmm presupun ca sa se uite in timp si baiatu pe care il placi daca crede orice ce ii se spune mai bine gasesteti altu

| agrskate a răspuns:

Poarta-te frumos cu toata lumea, fi deschisa si numai vorbii cu cei din clasa care te cred o c*rva. Alegeti 2 3 prietene cu care sa stai, dupa un timp o sa vina ei la tine.cred?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai an primul rand nu ma i barfii an al doilea rand an viata cateodata e m ai bine sa taci ce ai castigat cu faptul ca ai zis ca minte nimic ti ai facut rau tie an mod indirect a meritat cateodata trebuie sa te uiti pe cine alegi sa ti fie prieten si cu cine s ati de vb pentru ca n viata nu toate sunt roze draga mea si pe viitor cand cineva te acuza de ceva spune-i pur si simplu : dovedesteo : iar tu daca nu esti vinovata ar trebui sa nu te intereseze pentru ca lumea e rea si invidioasa