| Elena11 a întrebat:

am o prbl.sunt cu un baiat de 2 saptamani. Abia asteptam sa fim impreunahee hee Imi placea foarte mult
problema e ca acum nu mai e ca atunci.Acum inventez mii de scuze ca sa nu ies cu el, cand vrea sa ma ia in brate refuz. Nu stiu ce sa fac: daca ma despart de el imi e ca dupa o sa regret, daca stau cu el ma plistisesc de moarte

chiar nu stiu ce sa fac

vreau un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Te plictisesti de moarte? Stiu cum e... spune-i chestia asta cine stiehee hee poate rezolvi cevahappy sau poate asa e felul lui...plictisitor everthinking daca nuthinking spune-i ``vreau sa ma despart de tine, pentru ca ma plictisesti! putem schimba asta?`` thinking alta idee nu am scuzebig grin

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stiu cum erolling on the floor. Ai vrut sa fii atat de mult cu el, incat acum cand ti-a iesit nu mai vezi nimic interesant in asta.Nu te chinui si nu il chinui nici pe el.Despartiti-va sau incearca sa te simti bine in compania lui.

| gigiro a răspuns:

Tu nu esti cu adevarat indragostita de acel baiat, tu esti indragostita de dragoste! Vrei sa vezi cum esti cand esti indragostita, de aceea te plictisesti.Cauta alt baiat!

| soricica a răspuns:

Probabil e un baiat pe care il doresc mai multe fete si poate de aceea de abia asteptai sa stai cu el. Daca tu te plictisesti alaturi de el, nu cred ca mai are rost sa fiti impreuna si nu cred ca o sa regreti.
Puteti sa luati o pauza, daca nu esti inca sigura de ceea ce vrei sa faci.
Dar cred ca daca te-ai desparti de el nu i-ai simti lipsa si in plus sunt atatia baieti, nu a ramas doar elbatting eyelashes.
Bye:*

| Teodoragnis a răspuns:

Pai dupa parerea mea mi se pare ca ar trebui sa iesiti in preuna odata ca doar nu o fi asa de rau, daca o sa tot continui sa-l refuzi o sa te lase in pace de tot asa ca incearca tot posibilul sa iesi macar odata cu el ca astfel va fi din nou ca inainte

| alexutzamamutika a răspuns:

Am trecut si eu prin faza asta cu iubitu meu ma rog cu fostul meu iubit sti ehh i-am zis verde in fata nu eji asa cum erai mai de multz... sti si i-am mai zis sa mai se schimbe la comportament acu nuju din ce cauza nu-l suporti asa am facut euwinking ascultama pe mine sounei mackar ca va trebuie o mica pauza sti sau cind te cu ce acasa i spui ca nu-l pupi sti si asa o sa iti faca toate poftele si o sa te doreasca si mai mult