| ralucamirabela a întrebat:

Ajutati`ma.Nu stiu ce sa fac.crying E vorba de 2 baieti.big grin Eu sunt cu un baiat de o saptamana..suntem din localitati diferite, dar tinem unu` la altu`. Inainte sa stau cu el, imi placea cat de cat de un alt baiat.Si acum acel baiat vrea sa stea cu mine.Si eu nu stiu ce sa fac. Cel cu care stau acum are 16 ani, iar celalalt 24 big grin ..si eu am tot 16 ani..Si cu baiatu de 24 de ani ma mai sarutam cand nu ne vedea nimeni (asta inainte sa stau cu celalalt). Stiam k cel de 24 de ani avea prietena, de 7 luni..si s`a despartit de ea acum 2-3 saptamani.Si acum daca il refuz, mi`e sa nu se supere pe mine..adik inainte ii dadeam de inteles ca vreau sa stau cu el, si acum ce fac..Si nu vreau nici sa ma despart de prietenul meu..Eu ii cam plac pe amandoi. ce faccc? ce e mai bine de facut? crying dau funda. urgenttt

Răspuns Câştigător
| KristenStewartJaymes a răspuns:

Buna, uite eu iti zic din propria experienta ca tipu de 24 vrea ceva de la tine adica sex nu cred ca se uita el la o tipa mai mica dec el 8 ani. El mai are putin si se casatoreste si u nici liceul nu l-ai terminat parerea mea este sa stai cu baiatul de varsta ta, crede-ma e mai bine:* Daca vrei sa mai vb uite id meu andatwilightwinking Pupici si bafta