| Daydream a întrebat:

Am o prietena care are 13 ani jumate si se da cu creion de ochi, dar doar sub ochi. I se poate intampla ceva?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o sa ii cada ochii.
P.S. Amica asta a ta, e cumva fana Rihanna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i se întâmplă nimic. Poate doar sa i se irite pielea daca nu îl sterge seara.

| aninominatus a răspuns:

Da se poate intampla sa fie mai frumoasa laughing

| CookieStar a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, dar poate apărea o iritație în cazul unei alergii sau dacă nu se demachiază înainte de culcare.

| DyaHeart a răspuns:

Dacă se dă pe linia apei, nu cred că i se poate întâmpla ceva. Dacă se dă și pe piele ar putea apărea o iritație în cazul unei alergii.

| Daydream explică (pentru DyaHeart):

Care e linia apei?

| DyaHeart a răspuns (pentru Daydream):

Linia apei este aceea de deasupra liniei făcute cu negru (cea pe care o face fata cu creionul) din link. https://www.google.ro/......ps?/search