| anutza_6872 a întrebat:

am o prietena care spune ca ea e ffffffffffffffffffffffff buna prietena cu mine dar colegii imi spun ca ma barfeste pe la spate cu alte 3 fete care si ele imi spun ca sunt prietene? ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Andrrr a răspuns:

Mi s-a intamplat exact la fel.Cel mai bine e sa ramai prietena cu ea, pentru a te intelege bine cu toti, dar fara sa ii povestesti secrete sau sa fi apropiata de ea sau de celelalte ca pana acum pentru ca nu merita sa le oferi toata increderea si prietenia ta iar ele sa profite fara sa le intereseze nici catusi de putin.