| Daria_5779 a întrebat:

Eu cred ca prietena mea cea mai buna ma barfeste pe la spate la fostele mele prietene cele mai bune. o intreb mereu si imi spune altceva decat ce cred eu.

Răspuns Câştigător
| Ale6197 a răspuns:

Daca te barfeste...e de rau. Daca ea chiar tine la tine ( si tu o mai vrei ca prietena) incearca sa te indepartezi de ea, sa nu o mai suni sa nu mai vorbesti cu ea prea mult si o sa vina ea la tine si tu sa ii spui motivul.Am patit la fel, dar nu din cauza barfitului, si a functionat.winking

3 răspunsuri:
| dya333 a răspuns:

Pai daca te barfeste pe la spate nu e prietena ta cea mai buna in nici intr-un caz, ori se foloseste de tine sau cine stie. Dupa parerea mea daca stii sigur k te-a barfit, k ai auzit ceva ar trebuie sa te porti mai rece cu ea si sa nu mai fii atat de draguta cu ea dar sa nu exagerezi si poate o sa-si dea seama k a gresittongueDak si asa te barfeste in continuare persoana aia nu merita.Eu sincer nu suport barfa si crede-ma k stiu cat de nasol e sa fii vorbit pe la spatehappy

| Wut a răspuns:

Zii introo zii asa cu tupeu : Auzi tuh? crezi ca nu-mi dau seama ca ma barfesti? vezi vezi ca iti arat eu ce pr buna sunt, o sa afle toata scoala un mare secret de al tau... tuuu fufa cu tupeuhee hee

| ang3l92 a răspuns:

Sincer nu merita sa mai fie prietena ta cea mai buna.Cu cat ii treci mai multe cu vederea cu atat o sa te calce mai mult in picioare.Parerea mea este sa te indeparteazi atat de fostele tale prietene cat si de actuala.Si eu am o problema cu o fosta prietenalaughing).La mine problema e ca ea ma barfeste la niste foste colege desi noi 2 nici macar nu ne mai salutam. Daca te barfeste inseamna ca esti importanta dar totusi nu te merita.Succes la un nou grup de prietene mai atent ales si carora sa nu le spui secretewinking