| Cryssy11_7794 a întrebat:

Am o prietena ...cineva a pus-o sa aleaga dintre iubit si ea (prietena ei adevarata)voi ce ati alege?

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Sunt persoane importante in viata fiecaruia.eu nu cred ca as putea sa aleg.o prietena iti este alaturi si nu o poti lasa pentru un iubit care azi este si maine cine stie.iar un iubit nu-l poti lasa pentru o prietena mai ales daca exista dragoste. daca amandoi o iubesc vor face tot posibilul sa se inteleaga si nu are de ce sa aleaga. nimeni nu o poate obliga sa aleaga.

| COLORATTA a răspuns:

Eu personal. as alege prietena mea adevarata, pentru ca o prietena adevarata nu se gaseste asa usor, pe cand un iubit, se gaseste maisimplu, si ai toata viata inainte sa gasesti iubit. dar pana la urma. de ce nu ii poate avea pe aman2? in fine. te sfatuiesc sa ii zici prietenei tale sa o aleaga pe cea mai buna prietena. :*