| LaviniaAndreea a întrebat:

Am o problema. Acum un an eram prietena cu coleg (baiat), adica ne salutam si mai vorbeam, doar atat. Eu am incercat sa mai vorbesc cu el si pe facebook, dar nu mi-a raspuns. Acum 2 luni iar l-am salutat si am vazut ca a citit mesajul, dar nu-mi raspundea, asa ca i-am trimis toate conversatiile noastre. L-am intrebat de ce nu mai vorbeste cu mine. El mi-a zis sa-l las in pace, si asta am si facut. Iar joi (6 dec.) am fos la un spectacol, unde era si el. O prietena a observat ca se uita la mine, iar eu nu am zis nimic. Astazi cand am iesit de la scoala si m-am intalnit cu el. Eram eu cu o prietena, el si inca 2 tipi si toti 5 am inceput sa ne batem cu zapada. Am ras cu totii. Am vazut ca se uita la mine..se comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Acum intrebarea este de ce se comporta asa, ce ar trebui sa fac eu si daca ma place. Si mie imi place de el, dar chiar nu stiu de ce se comporta asa. Ajutor, va rog. happy

1 răspuns:
| ANONIIIIMAA222 a răspuns:

Sigur te place. dar e prea timid pentru a recunoastewinking. Daca tot a inceput sa rada, vorbeasca cu tine, incearca sa te bagi mai mult in seama. Poate veti avea sanse sa fiti impreuna :*