| AlexiiaAndruu18 a întrebat:

.Am o problema..Am avut o relatie de 3 ani cu un tip, iar acum stau cu alt baiat de o luna..Problema este ca fostul meu iubit ma ameninta ca ma spune parintilor ca am intretinut relatii sexuale cu el,(ai mei sunt mai exigenti si mi-au spus ca daca o sa calc stramb la ei in casa nu mai am ce cauta)..Imi este foarte frica sa nu ma duca la ginecolog..Nu stiu ce sa fac, va rog ajutati`ma!sad

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Evită-l cât poți de mult și fi indiferentă cu el, arată-i că nu-ți pasă nici de el nici de ce îi va spune mamei tale.

Așa probabil că va renunța.Să ai grijă de tine.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Nu-i arata fostului ca ti-a frica, sa te aiba la mana, iar parintii, sigur nu le va conveni, dar asta e, nu au ce sa-ti faca, nu-ti mi face atatea griji.

| Annie123 a răspuns:

Hmm, ce dobitoc, poti intr-o zi s te pui cu mama la masa sau nu stiu s cauti o cale de a discuta deschis. s poate ii spui u cumva, s poate ca te va intelege s explica-i ca te`ai intilnit 3 ani s nu ai mai putut s rezisti. s parinti poate nu iti va face nimmic mai bine aude din gura ta decit de la cineva strain

| Alexandraijk a răspuns:

Cati ani ai?happy