| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.pe data de 13 am facut dragoste cu iubitul meu si nu neam protejat iar a 2 a zi mi-a venit menstruatia care a tinut doar 1 zi iar a 2 a cateva picaturi.nu si-a dat drumul in mine.acum cateva zile am introdus degetul in vagin destul de adanc iar in partea stanga se simte ceva ca o mingiuca. oare e posibil sa fiu insarcinata? va implor sa ma ajutati. va multumesc

1 răspuns:
| Sabinutza16 a răspuns:

Stai linistita daca v-ati protejat de fiecare data si inainte de 13 atunci nu ai pentru ce sa faci griji. Poate nu ti sa reglat menstruatia si acea mingiuta de care vb uh o are toate lumea happy Bafta!