| MariaIoana15 a întrebat:

Am o problema. Am fost plecata intr-o călătorie, cu autocarul și de când am venit ma tot gândesc la șoferul cu care am mers, cu toate ca probabil avea peste 30 ani, cred mi se părea foarte atractiv. Stiu ca nu e normal, dar nu stiu ce sa fac. Am încercat sa îl găsesc pe Facebook, dar nu am reușit. Va rog, ajutati-ma. Fără răspunsuri nelalocul lor.

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Pai cum l-ai căutat pe Facebook? Îi știi numele sau...
Depinde si de vârsta ta. Până la urmă "iubirea nu are vârstă"! Doar uneori în cazurile alea cu fufe și moși laughing

| MariaIoana15 explică (pentru FaraNumePls):

Teoretic, nu stiu dacă era numele lui sau o porecla pentru ca era foarte ciudat. Stiulaughing) încerc sa dau de el de ceva vreme, dar nu reușescsad

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai chinui si sa lasi totul asa si vei uita si ca exista peste ceva timp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi ce am putea sa facem oare? Sa ghicim in globul de cristal cine e?

| FaraNumePls a răspuns:

Sa presupunem că dai de el pe Facebook. Îi dai cere. El îți confirmă cererea. Apoi ce faci? laughing Ai un plan sau doar o să îi admiri pozele? laughing
(Am trecut și eu prin momente din astea )

| MariaIoana15 explică (pentru FaraNumePls):

Îți pot scrie pe privat?laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru MariaIoana15):

Sigur laughing

| MariaIoana15 explică (pentru FaraNumePls):

Ti-am trimis. Nu stiu ce are. Dacă mi-ai răspuns, te-as ruga sa îmi mai trimiți din nou pentru ca nu am văzut.

| graviduta a răspuns (pentru MariaIoana15):

Da ai dreptate intra pe febeul meu luiza_puisor si vorbim te astept

Răspuns utilizator avertizat
| Sfaterly a răspuns:

Fix ca tine am pățit și eu! Mamăă laughing) ai fost cu școala sau cu o firma? Dacă cu o firma..cum se numește?

| MariaIoana15 explică (pentru Sfaterly):

Îți scriu pe privat imediat.

| graviduta a răspuns:

Pai cum l-ai cautat pe Facebook i sti facebookul?

| MariaIoana15 explică (pentru graviduta):

Nu? Ii stiu intr-un fel numele, dar nu complet.