| anonim_4396 a întrebat:

:* Nu stiu ce sa mai ma fac faza este ca de revelion am mers la munte cu autocarul si ma gandesc intruna la soferul de pe el. straight face Cred ca m-am indragostit in fiecare zi merg sa vad cand vine sad ce as putea face sa nu mai ma gandesc deloc la el? Nici nu mai invat deloc, nu-mi mai pasa de nimic numai la el imi sta gandul. sad Vreau raspunsuri serioase. :*

Răspuns Câştigător
| AwesomeKiss a răspuns:

Pai in primul rand daca vrei sa uiti de el incearca ce ti-am spus eu m-ai inainte... dupa varsta vad ca relatia dintre voi doi nu s-ar putea m-ai ales cand te gandesti daca el are o sotie acasa si copil ( si poate si nepot/nepoata) sunt sigura ca el habar nu are ca o fata necunoscuta ca tine lar placea, si sigur te-ar refuza daca i-ai spune ceva. Chiar imi pare rau dar asta e viata, trecem peste :\ incearca dupa cum am m-ai spus sa te indragostesti de altcineva, sctoatetil din minte! Bafta!

2 răspunsuri:
| AwesomeKiss a răspuns:

Pai in primul rand cati ani are? si cati ani ai tu? daca suntei de aceeasi varsta si el nu are pe nimeni poate, poate se intampla ceva daca faci tu primul pas. Acum nu stiu ce sa m-ai spun fiindca nu ai dat foarte multe detalii despre problema ta dar ca sa scapi de asta... :\ ca sa uiti de cineva pe care iubesti trebuie sa te indragostesti de altcineva, incearca sa iti petreci m-ai mult timp cu prietenii, mananca inghetata >.< chiar daca este iarna este delicoasa, gasesteti un hobi etc Bafta :3 ^^

| Alle12ab a răspuns (pentru AwesomeKiss):

Pai eu am 17 ani si cred ca are intre 29-33 nu stiu sigur... a am uitat sa spun cand am stat pe scaun am vazut ca si-a descis telefonul si parca era o fetita mica pe ecran ma gandesc ca era fiicasa da nu-s sigura. Si de aia vreau sa uit de el deoarece poate are familie.

| AwesomeKiss a răspuns (pentru Alle12ab):

Pai in primul rand daca vrei sa uiti de el incearca ce ti-am spus eu m-ai inainte... dupa varsta vad ca relatia dintre voi doi nu s-ar putea m-ai ales cand te gandesti daca el are o sotie acasa si copil ( si poate si nepot/nepoata) sunt sigura ca el habar nu are ca o fata necunoscuta ca tine lar placea, si sigur te-ar refuza daca i-ai spune ceva. Chiar imi pare rau dar asta e viata, trecem peste :\ incearca dupa cum am m-ai spus sa te indragostesti de altcineva, sctoatetil din minte! Bafta!