| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cam mare, am 17 ani si 1.65m.ce sa fac sa mai cresc in grosime ca sunt prea subtirel si pe langa asta sunt si slabcryingva rog exista medicamente, ceva, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, daca vrei sa te ingrasi, mananca multe grasimi (gen carne grasa). daca vrei masa musculara, apuca-te de sala si suplimenteaza cu un regim alimentar consistent.
lasa medicamentele, ca iti faci ficatul praf si apoi o sa-ti plangi de mila. fa sport si mananca consistent.

| Alex0194 a răspuns:

Pai poti sa mananci mai gras, ceva cu multe calorii

| emeris a răspuns:

Mananca (mult) mai mult