| Claudia852963 a întrebat:

Am o problema...cand intru pe youtube sau asa in general imi zice "missing plug-in".Ce sa fac? folosesc google chrome.

Răspuns Câştigător
| Sofia08 a răspuns:

Doar pe youtube iti scrie asa? ...trebuie sa instalezi Adobe flash player.
la mine dupa ce mi-am schimbat windows-ul tot asa cind vroiam sa intru pe youtube sau sa privesc filme imi aparea asta, dar am instalat flash player si merge (Y).
Sper ca te-am ajutat!

| Claudia852963 explică (pentru Sofia08):

Nu doar pe youtube.sad si am incercat sa descarc dar tot asa face..am dezinstalat si google chrome si l-am instalat si tot nu merge straight face