| Pauliici a întrebat:

Ooof... Iar am o problema!
Folosesc Google Chrome si dupa ce intru pe o pagina, cam la 15 minute, imi apare o eroare :

Plug-in inactiv!
Urmatorul plug in este inactiv(imi zice cv de Skipe Toolbars)Doriti sa il opriti?

Imi poate spune cineva cum sa scap de asta?
Mi-am reinstalat Windows-ul recent...
Dau fundita! :*

3 răspunsuri:
| Raduta_Constantin_Cornel_1984 a răspuns:

Nu cauzeaza cu nimic si o sa dispara el in timp si mie imi aparea acum nu mai am probleme poti sa reinstalezi chrome dar nu cred e ca cazul lasa-l sa se rezolve singur

| Pauliici explică (pentru Raduta_Constantin_Cornel_1984):

Cred ca...mai am de asteptat...o fi vreo problema cu skype? thinking

| Raduta_Constantin_Cornel_1984 a răspuns (pentru Pauliici):

Nu e problema cu skype ca la mine mergea sa il folosesc in continuare si il folosesc zilnic probabil ai intrat pe vreun site care necesita sa astepti mai mult si te cam grabeai si ai dat inca odata click la mine asa s-a intamplat eu eram pe triburile