| rubiiarubiita a întrebat:

.am o problema. sad cand vad porno. mi se face pofta de... dar cand ma ating nu simt placere.sad va rog raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| Gstefan a răspuns:

Poate vrei sa te atinga altcineva, ia legatura cu prietenul tau.

5 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,ai o problema foarte grava, iti dai seama, traiesti nonsense.Mai,fa-ti griji pentru alte chestii si nu mai pune astfel de intrebari pe TPU. Daca vrei sa rezolvi problema, nu te mai uita la filme XXX.Pa!

| rubiiarubiita explică (pentru LifeIsColour):

Mm dar am zis ceva gresit? am 17 ani. si nu stiu ce se intampla cu mine

| LifeIsColour a răspuns (pentru rubiiarubiita):

Ok,am inteles,dar nu mai fa abuz de filme XXX! Sau mai bine zis,nu te mai uita deloc, cand ai chef sa vezi un astfel de film, uita-te la unul de actiune, un horror, in niciun caz film pentru adulti.

| rubiiarubiita explică (pentru LifeIsColour):

Mm. ok. o sa incercwinking

| rubiiarubiita explică:

Lifescolor mmm am pus doar o intrebare si am 17 ani... nu am omorat pe nimeni..gstefan mersi :*