| bbnnmm a întrebat:

Hey. Sunt fată și atunci când mă ating "acolo" nu simt plăcere chiar deloc. De ce nu simt plăcere?

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai nu e un buton pe care-l apesi si gata.

| shadow72 a răspuns:

Daca totul ar fi asa simplu...

| RAY a răspuns:

Poate nu te atingi bine, cine stie, pe bune sunt femei in varsta care nu stiu dar invata, totul se invata, daca vrei te ajut cum pot si eu cu sfaturi, multe femei isi neaga trupul, sti isteria a fost tratata medical

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate nu o faci corect. Poate ca placerea in cazul tau se obtine doar prin masturbare intravaginala nu prin mangaierea, masarea clitorisului. Poate ca ai libidoul prea scazut. Poate ca esti o persoana mai frigida. Poate ca iti lipseste imaginatia, fantezia sexuala uneori strict necesara. Sunt prea multe si uneori imposibil de stabilit cauzele unei astfel de stari.

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să simți plăcere când te atingi „acolo" (presupunând că prin acel „acolo" te referi la clitoris și / sau vulvă, nu la urechi sau nas); ca să simți plăcere, trebuie să faci ceva mai mult decât să „te atingi". Mai ai mult de învățat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De d'aia