| uclelanitnelav987 a întrebat:

Buna,am o problema cu aparatul foto nu stiu cum sa vad pozele din memorie. Daca conteaza aparatul foto este Kodak.
Pentru ce mai bun raspuns sau primul dau findita!
Va rog cat mai repede raspunsuri!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E importanta denumirea si modelul aparatului foto. Kodak sunt mai multe modele. Oricum, eu ne avand acest aparat nu stiu cum functioneaza dar iti pot da un sfat general: toate aparatele au un buton sau o optiune in meniu prin care poti vedea pozeele. La al meu (Canon) este un buton cu o sageata pe el si daca apas vad pozele din memorie.

| uclelanitnelav987 explică (pentru Salontanul):

Este un Kodak AF 3x optical Aspheric Lens

| uclelanitnelav987 explică:

Este un Kodak AF 3x optical Aspheric Lens