| Pufuh a întrebat:

Am o problema cu compu`. De fiecare data cand vreau sa deschis calculatorul imi apare checking file system.Nu stiu cum sa scap de el.Cine ma poate ajuta?:* Funda:X

3 răspunsuri:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Este normal sa iti verifice windows`ul.Nu ai cum sa scapi de aceasta parte.
Pa, pa.

| Resource a răspuns:

Trebuie sa lasi checking file system pentru ca aparent ai o problema care trebuie sa fie rezolvata. Si mie mi-a aparut cam 2 saptamani la rand, dar problema a fost rezolvata. Sa nu ii dai cancel pentru ca ai putea sa nu il mai deschizi a 2a oara cand ii dai drumul.

| Vooortex a răspuns:

Adica iti verifica fisierele sistemului ( windowsu). Si iti mai apare ceva in afara de asta? Nu are de ce sa te deranjeze asta...