| MadalinLostRoad a întrebat:

am o problema cu pc-ul si nu stiu de la ce poate fi. dau sa=l deschid se incarca windowsul dar dupa imi Checking file system on c http://vvcap.net/db/1MlY3WvZtp62RuGl74iz.htp ( vedeti link-ul ) si imedioat dupa ce ajunge la 100 % si se termina numaratul se inchide monitorul. De fiecare data cand il pornesc se opreste numai in locul acela. De la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Nu stiu, dar cand mai apare checking file da-i skip[apasa orice tasta] si vezi daca porneste win.

| MadalinLostRoad explică (pentru hummmer):

Se inchide monitorul si daca apas skip