| ValyBoss2011 a întrebat:

am o problema, cand intru pe Facebook, imi cere sa verifice identitatea, si imi cere numarul de telefon, care l-am pus la nimereala, ma poate ajuta cineva sa dau alta optiune, de exemplu cu prietenii, sa spun numele lor din fotografii.

Răspuns Câştigător
| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Din alta parte nu ai de unde sa rezolvi decat de acolo, am avut aceiasi problema si decat asa mergea

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Iti cere e-mailul SAU numarul de telefon, precum si parola.
Atat.

| ValyBoss2011 explică (pentru zdrangoi):

Nu imi cere nici un e-mail, doar numarul de telefon.

| zdrangoi a răspuns (pentru ValyBoss2011):

Ia vezi tu aici in partea de sus :
https://www.facebook.com/

| carinutza25dragutza a răspuns:

Si mie mi-a dat asa ceva. i-am dat ignore sau skip (ceva de genul asta)

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Cand iti apare ceva ignoera si te duci sus in stanga unde scrie facebook si dai click, si ai scapat

| ValyBoss2011 explică (pentru Stoenescu_Simona_1993):

Am incercat, dar nu se intampla nimic, am dat click pe ea, dar nimic, dar partea aia si-a schimbat culoarea, ca sa zic asa, intr-un albastru deschis.

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns (pentru ValyBoss2011):

Din alta parte nu ai de unde sa rezolvi decat de acolo, am avut aceiasi problema si decat asa mergea

| CarnaciorDeBere a răspuns:

Mituieste-l cu un cotlet la gratar.