| PDM2000 a întrebat:

Buna am o problema cu mama si bunica... azi dimineata cand m-am trezit taicameo m-a intrebat daca vreau sa merg cu el la mare iar eu binainteles ca am acceptat apoi am intrebat-o si pe mami daca vine si a spus ca nu poate din cauza serviciului iar acum mama mea si bunica mea sunt suparate pe mine si nu stiu ce sa le spun sa nu mai fie crying imi doresc foarte mult sa merg la mare...

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu înţeleg. de ce sunt supărate pe tine? că tatăl tău ţi-a propus asta? Dacă vrea să te duci cu el la mare nu refuza. Iar mamei tale poţi să îi spui să îşi ia concediu deoarece vrei să vină şi ea.

| Milly_1487 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar nu inteleg de ce s-au suparat. Este tatal tau doar. :-s