| Gaby_Trinc_1994 a întrebat:

am o problema cu o persoana pe facebook care a dat public mai multe informati despre mine si a postat pe perete multe jigniri la adresa mea, nu stiti cum sa ii blochez contul ei de facebook ca sa nu mai poata intra pentru o perioada de timp?

2 răspunsuri:
| TheYonutz19 a răspuns:

Intri pe profilul la cel pe care vrei sa il blochezi si la message in dreapta este o sageata in jos.dai pe ea si dai la report>bloc si o sa iti apara trei variante 1)Unsubscribe from...2)Unfriend 3)Block si tu dai la a 3 bloc bifezi casuta si dai cofirm

| fdyourgod a răspuns:

Sterge-i postarile
e singura cale sau dezaboneazate de la ea a si postarile le poti sterge de ori unde sunt