| XPissyeX a întrebat:

Am o problema cu telefonul, an Nokia n97 mini si cand vorbesc la el in cateva secunde pur si simplu se inchide chiar daca bateria e full. Iincarcatorul e destul de nou nu l'am achizitionat de mult.Ce are? A mai patit cineva? Multumesc.

1 răspuns:
| Jolieღ a răspuns:

Atunci cand iti cumperi un telefon nou trebuie sa-i consumi toata bateria dupa care sa il lasi la incarcat macar 12 ore. Poate tu ai uitat acest lucru, dar nu e prea tarziu incearca sa-l descarci dupa care baga-l la incarcat 12 ore. Mie mi-a mers!