| QuietAngel a întrebat:

Am o problema cu Yahoo! Messenger... Nu pot sa vad cine imi scrie sau ce imi scrie, nu vad nici ce scriu eu. Pur si simplu imi apare fereastra cu numele persoanei care ma cauta si atat... nu vad ce a scris daca da buzz sau orice. thinking Care ar fi problema? straight face
[funda daca e bun raspunsul >:]
[scuze pentru categorie straight face]

5 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messenger'ul si vezi dupa aia daca merge thinking

| QuietAngel explică:

Nu merge nici conferinta si nici sa reinstalez mess-ul... straight face

| QuietAngel explică:

Nu a mers >.

| BiscuiteBoss a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema ce imi dadea batai de cap dar intr-o seara mi-a spus o prietena sa incerc sa intru in conferinta cu cineva thinking si a mers laughing.
Incearca si tu!
Baftttta :*!