| ingerash_6577 a întrebat:

Am o problema. De cateva zile jos la buza superioara a inceput sa se faca o coaja care ustura, toti zic ca e de la frig sau de la praf. Ma doare tare ce as putea face ce pot pune pe ea prntru a se duce?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

S'ar putea sa fie herpes, sau e buza crapata.freaca cu prosopul inmuiat in apa calda, si pe urma pune miere.

1 răspuns:
| dyanna_8752 a răspuns:

Exista tot felul de creme hidratante, poti incerca nivea, garniere sau de la oriflame(cutiuta cu minuni _te vindeca rapid), sau pune balsam de buze, o sa te ajute, daca tot nu trece du-te la farmacie, sau medic happy