| Diddy a întrebat:

Buna ^^.
Am o problema.
De cateva zile nu imi mai afiseaza vizualizarile corect pe youtube.
Adica, de cateva zile, tot 306 vizualizari am, ceea ce e imposibil! happy
... Imi puteti spune va rog cum sa rezolv problema?
Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| KefDeKef a răspuns:

Nu poti rezolva tu problema pentru ca nu ai acces la contorul lor de vizualizari.
Problema poate fi rezolvata doar de administratorul site-ului.
Cel mai indicat este sa trimiti un mail (in engleza) la ei si sa le spui problema aparuta si se rezolva.Bafta!

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă ți-ai dat click singură în mod repetat pentru vizualizări, a înghețat counter-ul. Acest lucru este IREVERSIBIL.

Mai poate îngheța counterul din alte motive, dar în general de asta este.

Baftă

| Aesir a răspuns:

Buna, problema asta nu ti se intampla doar tie sunt multi oameni care au postat pe forum despre contoarul de vizite ca e blocat. Se pare ca youtube este de vina cu acest bug si nu se stie cand o sa rezolve problema.